Cihaz Kampanyaları

Turkcell Superonline Kablo İnternet

Turkcell Superonline Kablo İnternet hizmetiyle 24 Mbps’ye varan hızlar ile internete bağlanabilirsiniz! Mesajlaşma, eğlence ve dosya paylaşım gibi işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Kablo TV hediyeli özel tekliflerimizden de ayrıca yararlanabilirsiniz. 

Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak illerinde kablo internet altyapısı bulunan müşterilerimiz bu hizmetten yararlanabilmektedir.

24 Mbps’ye varan hızlarla interneti doyasıya gezin! Üstelik aktivasyon ve evde kurulum ücretsiz!

Fiber hızında yüksek hızlı internet Turkcell ayrıcalığıyla sizi bekliyor.

TV+ ile Turkcell Ev Interneti paketi alana KabloTV hediyemiz. 

 

TV+ ile Turkcell Ev İnterneti paketi alana KabloTV hediye! Üstelik evden cebe taşan fırsatıyla her ay 2 GB toplamda 24 GB cepten internet hediyesiyle.

Kablonet kampanyalarında Kablo Tv hizmeti ile sinema, belgesel, eğlence ve spor kanalları Turkcell ayrıcalığıyla ister evde ister cepte! TV+ ile sporun, belgeselin, dizi ve filmlerin en iyilerini bilgisayarınızdan, tabletinizden ve cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. 

Turkcell abonelerine özel taşındıkları bölgede Türksat, uydunet, kablonet hizmetlerinden en az bir tanesi var ise fiber hızında Tv’li internet hizmetlerinden faydalanabilir.

Turkcell’lilere özel 4 ay ücretsiz fiber hızında KabloTv Hediyeli internet avantajlarından sizde faydalanın!

Turkcell Kablonet başvurusu yapan yeni müşterilere özel ilk 3 ay ücretsiz türksat kablonet tarifeleri, kablotv kanalları Turkcell’de!

Turkcell Kablonet internet başvurusu yapan müşterilere özel Reeder M7Go Tablet Hediye!

Turkcell Kablo İnternette Avantaj! Şimdi ilk 3 ay ayda 59,90 TL

16 Mbps’ye kadar Limitsiz-Kotasız Kablo İnternet ilk 3 ay ücretsiz!

Turkcell Kablonet internet fiyatları ve Turkcell Kablonet tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0232 700 1 700 arayın, dilerseniz online başvuru formu doldurun biz sizi arayalım! Turkcell Kablonet kampanyalarından siz de yararlanın!